Najčastější otázky

AU!BLOCK je potravina pro zvláštní lékařské účely pro dietní režim při bolesti nervového původu: při bolesti páteře (vertebrogenní syndrom), při útlaku nervů v zápěstí (syndrom karpálního tunelu), při mravenčení, brnění končetin a poruchách citlivosti, (periferní neuropatie, včetně diabetické).

AU!Block obsahuje tzv. pyrimidinové nukleotidy, především na bázi látek cytidinu a uridinu, které zlepšují přenos nervových vzruchů a urychlují regeneraci nervů. Díky tomu dochází k úlevě od bolesti, která se objevuje při výše popsaných problémech (páteřní syndromy, neuralgie, polyneuropatie, syndrom karpálního tunelu). Kromě zmíněných účinných látek AU!BLOCK obsahuje vitamín B12 a kyselinu listovou, které napomáhají vlastním reparačním procesům nervů.

Doporučené dávkování je 1 kapsle denně, lékař může konkrétně vám na základě vašeho zdravotního stavu doporučit jiné dávkování. Dbejte pokynů lékaře.

Regenerace nervů je pomalý a dlouhodobý proces. Nástup účinku závisí na vašem zdravotním stavu, příčině, intenzitě a délce trvání vašich obtíží. Obvykle můžete zlepšení pocítit již za několik týdnů. Doporučujeme užívat AU!BLOCK alespoň 2 měsíce.

Délka užívání závisí na intenzitě vašich problémů. Vždy je důležité mít na paměti, že regenerace nervů vyžaduje čas a trpělivost, proto by se měl AU!BLOCK užívat dlouhodobě, doporučujeme užívat alespoň 2 měsíce.

Ano, AU!BLOCK můžete užívat spolu s běžnými léky a výživovými doplňky. Nejsou známy žádné interakce.

AU!BLOCK díky svému složení regeneruje přímo postižené poškozené nervy. Léky na tlumení bolesti přinášejí krátkodobou úlevu, zřídka odstraní příčinu bolesti. AU!BLOCK a analgetika můžete kombinovat podle potřeby. Čím déle budete užívat AU!BLOCK, o to méně analgetik budete potřebovat.

Přípravek AU!BLOCK je potravina pro zvláštní lékařské účely a můžete jej koupit online, bez lékařského předpisu.

Jako potravina pro zvláštní lékařské účely je AU!BLOCK bezpečný a dobře snášen, pro jeho užívání nejsou známa žádná omezení, kromě přecitlivělosti na některou z látek uvedených ve složení. AU!BLOCK není určen pro děti do 12 let.