Trápí vás bolest páteře, karpální tunel nebo brnění končetin?

Bolest páteře během života postihne zhruba 80% lidí, přičemž u 10% z nich se bolest vyvine do chronické podoby. Nejčastější příčinou bývají poškozené nervy.

a b c d e f h i k l m n o p r s t u v ú

Balneologie

zabývá se léčebnou koupelí s přírodními léčivými prameny. V balneoterapii se rozlišují koupele plné, sedací a částečné a koupele inhalační, tzv. parní lázně. Při této formě ošetření vztlak vody značně ulevuje svalům a kloubům, takže pohyby, které byly dříve obtížné, například kvůli tělesné hmotnosti a bolesti, lze snadněji provádět. Teplá voda navíc celkově příznivě působí na vegetativní nervový systém, a tím také zmírňuje bolesti při různých příznacích.

Bederní obratle

pět bederních obratlů dohromady tvoří bederní páteř, která se nachází ve spodní části mezi hrudní páteří a křížovou kostí (os sacrum).

Bederní páteř

je součástí páteře a skládá se z pěti jednotlivých kostí, bederních obratlů. Nachází se ve spodní části páteře mezi hrudní páteří a křížovou kostí (os sacrum).

zada_3

Už žádné AU!

1 kapsle denně

Balení: 30 kapslí
 
AUBLOCK_30_3D_CZ-1

Pro řízenou dietní výživu při bolesti doprovázející vertebrogenní syndrom, syndrom karpálního tunelu, polyneuropatie různého původu a neuralgie.

Není určeno pro děti do 12 let.