Trápí vás bolest páteře, karpální tunel nebo brnění končetin?

Bolest páteře během života postihne zhruba 80% lidí, přičemž u 10% z nich se bolest vyvine do chronické podoby. Nejčastější příčinou bývají poškozené nervy.

a b c d e f h i k l m n o p r s t u v ú

Chiropraxe

jedná se o alternativní léčebnou metodu, jejímž cílem je obnovit normální funkci a pohyblivost kloubů, zejména v oblasti páteře. Při ní by měla být bolest zmírněna nebo odstraněna. Při léčbě chiropraxí se používají speciální úchopové techniky, kterými se snaží chiropraktik uvolnit kloubní blokády. Kromě léčby bolestí zad může tato metoda pozitivně ovlivnit i bolestivá funkční omezení ve svalech a šlachách.

Chronický

stav, který se vyvíjí pomalu a trvá dlouhou dobu. Opakem chronického je akutní. Přechod z akutního onemocnění do chronického, často za přítomnosti bolesti, se označuje jako chronifikace.

Citlivost

schopnost vnímat různé vjemy, zároveň i synonymum pro všeobecnou citlivost organismu. na některé užívané látky nebo podněty.

CNS

jedná se o část nervového systému, kterou tvoří mozek a mícha. Jeho hlavním úkolem je přenášet signály mezi orgány, svaly a mozkem.

Compliance

(čti komplains), znamená ochotu pacienta aktivně se podílet na léčbě svého onemocnění. Tím je například pravidelný příjem předepsaných léků nebo pravidelné provádění cviků při léčebné rehabilitaci.

zada_3

Už žádné AU!

1 kapsle denně

Balení: 30 kapslí
 
AUBLOCK_30_3D_CZ-1

Pro řízenou dietní výživu při bolesti doprovázející vertebrogenní syndrom, syndrom karpálního tunelu, polyneuropatie různého původu a neuralgie.

Není určeno pro děti do 12 let.