Trápí vás bolest páteře, karpální tunel nebo brnění končetin?

Bolest páteře během života postihne zhruba 80% lidí, přičemž u 10% z nich se bolest vyvine do chronické podoby. Nejčastější příčinou bývají poškozené nervy.

a b c d e f h i k l m n o p r s t u v ú

Hemiparéza

mírné nebo neúplné ochabnutí nebo ochrnutí, ke kterému dochází na jedné polovině těla. Postihuje buď pravou nebo levou polovinu těla a není samostatným onemocněním, ale příznakem nebo důsledkem poškození jedné poloviny mozku.

Hemiplegie

úplná paralýza jedné strany těla. V této polovině těla již není žádná zbytková aktivita ve svalových skupinách. Neúplná nebo mírná paralýza se nazývá hemiparéza.

Hrudní obratle

jsou kosti, které tvoří tzv. hrudní páteř. U lidí se hrudní páteř skládá z dvanácti takových kostí nebo obratlů, které jsou charakteristické svými styčnými plochami se žebry.

Hrudní páteř

je úsek páteře, který se nachází mezi krční a bederní páteří. U lidí se tato část skládá z 12 kostí a 12 hrudních obratlů, které jsou také známé jako oblast Th1-Th12.

Hypestezie

označuje se tak snížený smysl pro vnímání. Mohou to být například dotykové podněty ale i bolest, kterou již necítíme, zejména na kůži. Příčiny hypestezie mohou být různé, např. vnější poškození kůže, v případě popálenin, polyneuropatií nebo lézí periferních nervů.

zada_3

Už žádné AU!

1 kapsle denně

Balení: 30 kapslí
 
AUBLOCK_30_3D_CZ-1

Pro řízenou dietní výživu při bolesti doprovázející vertebrogenní syndrom, syndrom karpálního tunelu, polyneuropatie různého původu a neuralgie.

Není určeno pro děti do 12 let.