Trápí vás bolest páteře, karpální tunel nebo brnění končetin?

Bolest páteře během života postihne zhruba 80% lidí, přičemž u 10% z nich se bolest vyvine do chronické podoby. Nejčastější příčinou bývají poškozené nervy.

a b c d e f h i k l m n o p r s t u v ú

Vitamin B12

ve vodě rozpustný vitamín, který je součástí komplexu vitamínů B. Je také známý jako energetický vitamín. Tělo ho kromě výroby energie potřebuje například pro řadu životních funkcí a metabolických procesů, také pro krvetvorbu, syntézu DNA a tvorbu myelinu.

Vitamíny

základní látky, které tělo přijímá z potravy. Rozlišují se vitamíny rozpustné v tucích a ve vodě. Mezi vitamíny rozpustné v tucích patří vitamíny A, D, E, F a K. Mezi vitamíny rozpustné ve vodě patří vitamíny B1, B2, B6, B12, biotin, kyselina pantotenová, niacin a niacinamid, kyselina listová, kyselina folinová, vitamín C a bioflavonoidy.

Výhřez meziobratlové ploténky

stav, při kterém se meziobratlové ploténky deformují a mění svou polohu. Jedná se o výhřez. V důsledku toho je vyvíjen tlak na nervové dráhy v blízkosti páteře nebo jsou dokonce nervy skřípnuty (viz také ústřel nebo ischialgie). Výhřez plotének se obvykle vyskytuje v oblasti bederní páteře. Vyhřezlá ploténka vede k bolestem a často i k poruchám citlivosti v zádech. Tyto příznaky se mohou rozšířit do nohy.

zada_3

Už žádné AU!

1 kapsle denně

Balení: 30 kapslí
 
AUBLOCK_30_3D_CZ-1

Pro řízenou dietní výživu při bolesti doprovázející vertebrogenní syndrom, syndrom karpálního tunelu, polyneuropatie různého původu a neuralgie.

Není určeno pro děti do 12 let.